Nissan’dan Ekim Ayına Özel Avantajlı Fiyatlar

Türkiye’nin en çok satan SUV modelleri arasında olan Nissan QASHQAI, otomatik vites seçeneğinde 134 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken aynı zamanda 50 bin TL’ye sıfır faiz imkânıyla 14 ay vade desteği getiriyor. Ayrıca aynı modelin Visia versiyonları 10” dokunmatik ekranlı multimedya sistemini hediye olarak sunuyor.

Nissan’ın bir başka SUV modeli X-Trail ise %0 faizli ve 14 ay vadeli 70 bin TL finansman desteği ile satışa sunuluyor.

Ayrıca, sınırlı sayıda X-Trail Nissan 1,6 Dizel Otomatik Platinum, bej iç döşeme seçeneği ile birlikte Ekim ayında 245 bin 900 TL fiyatıyla satışa sunuldu.

Juke 106 Bin 500 TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışta

NISSAN SUV ailesinin en yeni modeli olan Juke’un sunroof’lu dizel versiyonu hurda teşvikiyle birlikte 106 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

40 bin TL’ye varan ve 14 ay vadeli, %0 faizli finansman desteği ile SUV sınıfına geçmek isteyenleri bekliyor. Ayrıca, tüm JUKE’larda 8” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye.

Nissan’ın şehir içi ulaşımda çok tercih edilen modellerinden Mıcra, otomatik vitesli versiyonlarda hurda teşvikli olarak 68 bin 950 TL’den başlayan fiyatlar ve 30 Bin TL için 14 ay %0 faiz fırsatı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

Navara Ekim ayında fırsatlarla öne geçiyor

Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Ekim ayı boyunca 125 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara ek olarak, 50 Bin TL için 15 ay %0 faiz avantajı ile satışta olacak. Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle güçlü sürüş sağlayan Navara, Ekim ayına özel avantajlı fiyat ve finansman seçenekleri ile sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir