NISSAN’dan Okula Dönüş İndirimi

Nissan, Eylül ayında avantajlı ve indirimli fiyat seçenekleriyle otomobil tutkunlarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Araç sahibi olmak isteyenler için Nissan Yetkili Satıcıları’nda 100 bin TL’ye varan finansman desteği sunuluyor.

Nissan ayrıca, SUV segmentinin lideri QASHQAI modelinin otomatik vitesli versiyonunu da bu aya özel 134.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Japon otomotiv devi, Eylül için şehre dönüş kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında tüm modellerinde avantajlı fiyatlar sunan NISSAN, ayrıca finansman desteği, aksesuar ve yedek parça kampanyalarıyla da müşterilerini memnun ediyor.

Nissan, Eylül ayı boyunca, Türkiye’de sınıfının lideri QASHQAI modelinde %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 50.000 TL finansman desteği sunuyor. Otomatik vitesli QASHQAI’ler de Eylül sonuna dek 134.900 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Nissan’ın, dünyanın en çok satan SUV modeli X-TRAIL’da da %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Buna ek olarak X-TRAIL için 100.000 TL finansman desteği de sunuluyor.

Juke’a Özel %2 İndirim

Bu Eylül’de yepyeni bir NISSAN JUKE alarak SUV ailesine katılmak isteyen otomobil severlere %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra 50.000 TL finansman desteği sunuluyor.

Nissan Juke’un başlangıç etiketi 97.300 TL’yi gösterirken, mevcut NISSAN sahipleri ile onların birinci dereceden yakınlarına ay sonuna kadar %2 özel indirim de uygulanıyor. Dizel motorlu, sunrooflu, skypack donanım paketli JUKE ise bu aya özel 114.500 TL’lik fiyatıyla satışta.

Nissan, vazgeçilmez şehir otomobili MICRA’da da Eylül’e özel bir teklif yapmayı ihmal etmedi. Micra, 30.000 TL’ye 15 ay %1,29 faiz fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Nissan’ın, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla beğeni toplayan ödüllü pick-up’ı Navara modeli de 70.000 TL’ye varan finansman desteği ile satışta. NISSAN NAVARA, Eylül sonuna dek 125.900 TL’den başlayan fiyatlarla NISSAN yetkili satıcılarında meraklılarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir