Opel, “Insignia Şehrinizde” etkinliğini hayata geçiriyor.

Opel, Insignia’yı otomobil severlerin ayağına götürüyor. Zamanı kısıtlı olan otomobil tutkunları için “Insignia Şehrinizde” adlı bir etkinlik başlatan Opel, 150 gün boyunca Insignia test filosunu İzmir’den Sivas’a toplam 50 noktaya ulaştıracak ve otomobilden aradığını Insignia’da bulan otomobil meraklılarına istedikleri noktada test sürüşü yapma fırsatı sağlayacak.

Otomobil severler, bu etkinlik için özel olarak oluşturulan www.insigniasehrinizde.com internet adresinden kayıt yaptırıp randevu alabilecekler. Test sürüşü ekibi Insignia’yı randevu noktasına ulaştıracak. Yaptığı test sürüşünün ardından bir Insignia satın almaya karar veren otomobil severlere mevcut tüm kampanyalara ek olarak +3 yıl/45.000 km Flexcare garanti paketi de ücretsiz olarak sunulacak.

Opel, Insignia Şehrinizde etkinliğinin Haziran-Temmuz takvimini açıkladı. Test filosunun önümüzdeki iki aylık yolculuğu şu şekilde olacak:

· 7-21 Haziran: İzmir

· 22-23 Haziran: Manisa

· 25-26 Haziran: Aydın

· 27-28 Haziran: Denizli

· 29-30 Haziran: Balıkesir

· 2-10 Temmuz ve 17-28 Temmuz: İstanbul

· 11-15 Temmuz: Bodrum

· 30 Temmuz: Kırklareli

· 31 Temmuz-1 Ağustos: Edirne

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, amiral gemileri Insignia’nın yalnızca gelişmiş motor şanzıman seçenekleriyle değil ultra modern sürüş destek ve konfor özellikleriyle de öne çıkan bir model olduğunu söyledi. Keklik iddialı konuştu, “Sınıfında hiçbir otomobil Insignia kadar akıllı teknolojiyi sürücüsüne sunmuyor” dedi. “Insignia Şehrinizde” etkinliğinin, Opel müşterilerinin günlük programlarını aksatmadan, Insignia’yı ayaklarına götürerek tecrübe etmelerine fırsat vereceğini de sözlerine ekleyen Özcan Keklik, tüm otomobil meraklılarını websitesine girerek randevu almaya davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir