Opel Yıl Sonu Fırsatları – Aralık 2017 Kampanyası

2017 yılının son ayına geldik. Bu yılın son ayında birçok marka müşterilerini cezbedebilmek adına birbirinden avantajlı kampanyalar oluşturuyor. Bu markalardan bir tanesi Opel de Aralık 2017 boyunca devam edecek kampanyasının detaylarını müşterileri ile paylaştı. İşte detaylar…

2017 yılının son ayında birçok otomotiv devi gibi Opel de fırsatlarla dolu yeni kampanyasını oluşturdu. Kampanya kapsamında birçok Opel modeline özel fırsatlar sunuluyor. İşte yeni yıla yeni bir Opel marka otomobil modeli ile girmek isteyenler için oluşturulan kampanyanın detayları…

Opel, kampanya kapsamında Mokka X modeli sahibi olmak isteyen müşterilerine 30 bin TL tutarındaki krediyi 48 ay vade ve yüzde 1,34 faiz ile sunuyor. Aylık ödemeler ise yalnızca 685 TL’den başlıyor.

Opel Astra HB modeli sahibi olmak isteyenlere özel olarak ise 30 bin TL tutarındaki kredi tutarı, 48 ay vade ve yüzde 1.34 faiz seçeneği ile sunuluyor. Bu finansman desteğinde aylık ödemeler ise aynı şekilde 685 TL’den başlıyor.

Opel marka küçük bir otomobil satın almak isteyen müşterilere özel olarak ise Corsa için bir fırsat oluşturuldu. Kampanya kapsamında Corsa modeli için de aynı kredi fırsatı veriliyor. 30 bin TL tutarındaki finansman desteği 48 ay vade ve 1.34 faiz seçeneği ile sunuluyor. Bu model için alınan finansman desteğinin geri ödemesi de aynı şekilde aylık 685 TL’den başlıyor.

Opel’in aralık ayı için sunduğu ve üç modeli için geçerli olan bu kampanyadan faydalanarak 30 bin TL tutarındaki krediyi 685 TL aylık taksitlerle alan müşterilerin toplam geri ödemesi ise 45,379 TL’ye tekabül ediyor.

Siz de yeni yıla yeni bir Opel marka otomobille giriş yapmak istiyorsanız, kampanya detayları için en yakın Yetkili Opel Bayisi’ne uğramanızı tavsiye ederiz.

Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

2017 OPEL MODELLERİNİN FİYAT LİSTELERİ – AĞUSTOS 2017

DİĞER OPEL MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir