Peugeot Bir Kez Daha Roland Garros’da

Peugeot, 34 yıllık geleneğini bozmadı, bu yıl da Roland Garros tenis turnuvasının destekçisi oldu. Marka, 27 Mayıs-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen turnuva kapsamında 11 uluslararası elçiyi kapsayan yeni iletişim kampanyasını da hayata geçirdi.

Kampanya uluslararası tenis stratejisini geliştirmeyi hedefliyor. Ekip 11 oyuncudan oluşuyor. O isimler, Fransa’dan Lucas Pouille, Jeremy Chardy, Gilles Simon; Almanya’dan Alexander Zverev; İngiltere’den Jamie Murray; İspanya’dan Pablo Carreno, Fernando Verdasco ve David Ferrer; Arjantin’den Juan Martin Del Potro, Diego Schwartzman ve Leonardo Mayer.

Peugeot, kampanya kapsamında bir de 225 araçlık bir filo oluşturdu. Ağırlıklı olarak 3008 ve 5008 modellerinin yer aldığı filo, Roland Garros’un merkezinde oyuncuların, VIP misafirlerin, seyircilerin ve gazetecilerin ulaşımını sağlıyor.

Peugeot, bu yıl Roland Garros ile ortaklaşa yürüttüğü “Road to Roland Garros” deneyimini de sürdürüyor. Bu deneyimde oyuncular ve marka temsilcileri, dönüş yolunda Peugeot 5008 içerisinde spor gazetecisi Sandy Heribert’in sorularını yanıtlıyor.

Roland-Garros’a gelen tüm ziyaretçiler ayrıca satışına eylül ayında başlanacak olan Yeni Peugeot 508’i keşfetme imkanını da buluyor.

Roland Garros tenis turnuvası, 10 Haziran’da son bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir