Peugeot KDV İndirimi Fırsatı – Yılın Son Fırsatları

Fransız otomobil üreticisi Peugeot, 2017 yılının son kampanyasını duyurdu. Yıl sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında KDV’nin yarısı Peugeot tarafından karşılanıyor.

Fransız otomotiv devi Peugeot, yılın sonuna özel kampanyasını başlattı. Yıl sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında KDV’nin yarısı Peugeot markası tarafından karşılanıyor.

Peugeot’nun sunduğu bir avantajlı kampanya Peugeot 208 modeli için oluşturuldu. Bu modeli yıl sonuna kadar satın alırsanız, normal ödemeniz gereken KDV tutarının yalnızca yarısını ödeyeceksiniz. Yeni nesil teknolojilerle donatılan bu model oldukça ilgi de görüyor. Peugeot 208 modelinin ön plana çıkan özellikleri arasında Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Otomatik Park Sistemi, 3D LED farlar, i-cockpit, turbo motor ve EAT6 otomatik şanzıman gibi donanımlar ve özellikler yer alıyor. Siz de sınıfının başarılı temsilcisi olan bu modeli KDV indirimi fırsatı ile satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Nitekim kampanya yıl sonuna geldiğinde sona eriyor.

Peugeot 2008 İçin de KDV İndirimi

Yeni Peugeot 2008 modeli için de KDV indirimi uygulanıyor. Benzer şekilde aralık ayı boyunca Peugeot 2008 ve Peugeot 3008 modeli satın alanlara özel KDV’nin yarısı Peugeot markası tarafından karşılanıyor.

Yeni Peugeot 5008 modeli için ise diğer modellerden farklı bir fırsat sunuluyor. Bu modele 75 bin TL finansman desteği ile sahip olabiliyorsunuz. Geri ödemesi ise 24 ay vade ve yüzde 0.99 faiz ile yapılıyor.

Peugeot Ticari Araçlar Kampanyası

Öte yandan Peugeot, yıl sonu kampanyasında ticari araç segmentinde yer alan modellerini de unutmadı. Ticari araç sınıfında yer alan Peugeot modeli Partner Tepee modelini Aralık 2017 ayı içerisinde satın alırsanız KDV’nin yarısı değil, tamamı Peugeot tarafından ödeniyor. Bu modele ek olarak Expert Van modeli için de KDV’nin tamamı marka tarafından karşılanıyor.

Peugeot Expert Traveller modelinde ise KDV’nin yarısı Peugeot markası tarafından karşılanıyor. Bu model için KDV indirimi fırsatına ek olarak 75.000 TL tutarındaki kredi miktarı, 24 ay vade ve yüzde 0,99 faiz fırsatı ile Peugeot müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Peugeot’nun birçok modeli için birbirinden cazip uyguladığı bu fırsatlardan yararlanabilmek için son gün 31 Aralık 2017!.. Siz de bu benzersiz fırsatlardan yararlanmak ve yeni yıla bir Peugeot modeli ile girmek istiyorsanız Yetkili Peugeot showroomlarına uğrayın!..

PEUGEOT’DAN AVANTAJLI SERVİS KAMPANYASI

DİĞER PEUGEOT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir