Peugeot Ocak Kampanyası Belli Oldu

Fransız otomotiv devi Peugeot, Ocak 2018 tarihinde uygulayacağı kampanyayı duyurdu. Kampanya kapsamında birçok Peugeot modeline özel fırsatlar sunuluyor.

Fransız otomobil üreticisi Peugeot, 2018 yılına yeni bir Peugeot modeli ile başlangıç yapmak isteyen müşterilerine özel olarak oluşturduğu ocak kampanyasını duyurdu. Aralık fırsatlarının devam ettiği bu avantajlı otomobil kampanyasında birçok model için avantajlar sunuluyor. Kampanya kapsamında birçok modeli için yüzde 10’a kadar indirim sağlayan Peugeot, yeni nesil teknolojilerle donatılan yeni modellerini müşterileriyle daha cazip fiyatlarla buluşturuyor.

Otomatik park sistemi, şehir içi günvelik sistemi gibi güvenlik özellikleriyle ön plana çıkan 2018 Peugeot 208 modeline özel olarak yüzde 9’a varan indirimler sunuluyor.

Tercihini yeni bir crossover Peugeot modelinden yana kullanmak isteyen müşterilere özel olarak ise EAT6 şanzımana sahip Yeni Peugeot 2008 modeli yüzde 8’e varan indirimlerle sunuluyor.

SUV segmentinden yeni bir araç satın almak isteyenler için ise Yeni Peugeot 3008 modeli yüzde 8’e varan indirimlerle sunuluyor. Farklı sebeplerden ötürü Türkiye pazarında bazı insanlar tarafından görece pahalı bulunan bu model böylelikle daha cazip hale getirilmiş oldu.

7 kişilik kapasiteye sahip olan Yeni Peugeot 5008 modeline özel olarak ise yüzde 6 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

Öte yandan Fransız marka ticari araç segmentinden yeni bir araç satın almak isteyen müşterilerini de unutmadı. Peugeot markalı ticari modeller Partner Teppee ve Expert Van modellerine özel olarak yüzde 10′ kadar indirim fırsatı sunuluyor.

 

Peugeot tarafından uygulanan bu kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlere Yetkili Peugeot Bayileri’ne uğramalarını tavsiye ederiz.

 

DİĞER PEUGEOT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir