Peugeot Şubat Kampanyasını Duyurdu

Fransız otomotiv devi Peugeot, şubat ayı kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında birçok Peugeot modeline özel olarak indirimler sunuluyor.

Fransız otomobil üreticsii Peugeot, şubat ayı kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında birçok modele özel olarak indirimler sunuluyor. Kampanya kapsamında sunulan indirimler yüzde 7 – 10 arasında değişiklik gösteriyor.

Şubat Ayında Peugeot Sahibi Olmak Daha Kolay

Siz de kampanya kapsamında yeni bir Peugeot marka otomobil modeli satın almak istiyorsanız Peugeot 208 modellerine özel olarak sunulan yüzde 10 indirimden faydalanabilirsiniz. Peugeot 301 ve 2008 modelleri için de benzer şekilde yüzde 10’a varan indirimler sunuluyor.

Bu indirimlere ek olarak Peugeot 308 ve 3008 modellerinde de aynı şekilde yüzde 10’a varan indirimler sunuluyor. 7 kişilik bir SUV modeli olan Peugeot 5008 modeli için ise yüzde 7’ye varan indirim fırsatları sunuluyor.

Ticari Modellerde de İndirimler Var

Peugeot markasının ticari modellerine özel olarak da yüzde 10’a varan indirimler sunuluyor. Bu modeller arasında Peugeot Partner Tepee, Partner Van, Expert Van ve Boxer Van modelleri yer alıyor.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için son gün ise 28 Şubat 2018

DİĞER PEUGEOT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir