Peugeot’dan Aralık Ayına Özel KDV Kampanyası

Peugeot, Aralık ayı boyunca, seçili araçlarda KDV indirimi sunuyor. Seçili binek modellerde KDV’nin yarısı, seçili ticari araçlarda ise KDV’nin tamamı Peugeot tarafından karşılanacak. Otomobil severler, kaçırılmayacak bir avantajla hayallerindeki araca kavuşacak.

Peugeot Türkiye, binek modellerde “KDV’nin Yarısı Bizden”; ticari araçlarda ise “KDV’nin Tamamı Bizden, Peugeot Keyfini Sürmek Sizden” sloganıyla kampanya başlattı.

Binek araçlar için geçerli olan “KDV’nin Yarısı Bizden” fırsatından yararlanmak isteyen otomobil severler, Peugeot 208, yenilenen SUV Peugeot 2008 ve Yeni SUV Peugeot 3008 modellerinden birini tercih edebilecek.

Yeni SUV Peugeot 5008 sahibi olmak isteyenler için de ay boyunca 75 bin lira, 24 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sürecek.

“KDV’nin Tamamı Bizden” kampanyasından ise tercihini Partner Tepee ve Peugeot Expert Van’dan yana kullananlar yararlanabilecek. Peugeot Expert Traveller için ise “KDV’nin Yarısı Bizden” fırsatının yanında 75 bin lira, 24 ay yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir