Renault 2019 Yıl Sonu Kampanyasını Takipte Kalarak Fırsatlardan Yararlanın

Renault 2019 Yıl Sonu Kampanyası

Renault modellerinde yıl sonuna özel kampanya fırsatları Renault Yetkili Satıcılarında. Kasım ayında Renault Megane Sedan ve Renault Clio modellerine avantajlı kampanya fiyatları ve cazip finansman seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Ayrıca kampanya dahilinde, tüm Renault hafif ticari araçlar 50.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0 faizli kredi fırsatıyla satışa sunuluyor.

Renault Megane Sedan 2019 Kasım Kampanyası

Renault’un 2019 yılı Kasım ayına özel sonbahar kampanyası kapsamında, hurda teşvikli Renault Megane Sedan 105.900 TL’den başlayan fiyatlar ve %0’dan başlayan faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Kasım ayında Renault Megane Sedan kampanyalı fiyatları ve avantajlı faiz oranları ile tüm Renault Yetkili Satıcılarında.

Renault Megane Sedan Kampanya Koşulları:

Belirtilen fiyat, sınırlı sayıdaki Renault Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 hp otomobilin, devlet hurda teşviki ile perakende satın alımında geçerlidir. Devletin sağladığı hurda teşvikinden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Finansman kampanyası kapsamında farklı kredi tutarları ve vade seçenekleri için farklı faiz oranları uygulanır.

Renault finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2019 tarihine kadar katılımcı Renault Yetkili Satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Renault Clio 2019 Kasım Kampanyası

Fransız markanın sevilen hatchback modeli Renault Clio HB, hurda teşviki ile 74.900 TL’den başlayan fiyatlar ve %0’dan başlayan faiz fırsatıyla alıcılarını bekliyor.

Kasım ayında Renault Clio HB modellerine, avantajlı fiyatlar ve cazip finansman seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Renault Clio HB Kampanya Koşulları:

Kampanya dahilinde belirtilen fiyat, sınırlı sayıdaki Renault Clio HB Joy 0.9 TCe 90 hp otomobilin, devlet hurda teşviki ile perakende satın alımında geçerlidir. Devletin sağladığı hurda teşvikinden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Finansal kampanya kapsamında farklı kredi tutarları ve vade seçenekleri için farklı faiz oranları uygulanır.

Renault finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2019 tarihine kadar katılımcı Renault Yetkili Satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Renault Ticari Araçlar 2019 Kasım Kampanyası

Tüm Renault hafif ticari araç modellerinde geçerli 50.000 TL, 12 ay, %0 faizli kredi fırsatı bulunuyor.

Renault’un Kasım ayında düzenlediği kampanya dahilinde, Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında 50.000 TL kredi, 12 ay vade (Aylık TMO; %0.38, Yıllık TMO; %4.60) için %0 sabit faiz oranı uygulanıyor.

Renault Ticari Araç Kampanya Koşulları

Kampanyada belirtilen faiz oranı sadece 50.000 TL’lik tutar ve 12 aylık vade seçeneğinde geçerlidir.

Renault finansman kampanyaları, Renault Kangoo, Renault Master ve Renault Trafic modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Bu ürünün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 30.11.2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha fazla kredi tutarı veya vade seçeneklerinde uygulanacak faiz oranları için Renault Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz. (TMO; Ticari Maliyet Oranı)

Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megane Sedan modellerine özel Devlet Teşvikli 50.000 TL kredi, 36 ay vade, %0,69 faiz fırsatı

Belirtilen 50.000 TL kredi, 36 ay vade, %0,69 faiz oranı kampanyaya katılan kamu bankalarında Halk Bank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve tüm yerli üretim Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megane Sedan model araçlar için geçerlidir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Kampanyada 12/12/2017 tarih ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir.

Finansal kuruluş ve MAİS fiyatlarda, kampanya ve kredi koşullarında ve faiz oranlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında Renault Kasko’da anında 1.000 TL, uzatılmış garantide ise 500 TL indirim imkanı da bulunuyor.

*Gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir