Renault Alaskan ICE Edition Özel Seri Olarak Üretilecek

Renault Alaskan ICE Edition açılır tavan, siyah yan çubuklarla bezenmiş, depolama hacmini arttıran bu tavan ayrıca taşınan yükü koruyor. 18″ siyah alüminyum jantlar, çamurluk çerçeveleri ve arazi lastikleri modeli etkileyici bir hale getiriyor. İç kısımda ise 6 stereo Odak hoparlör ve ses odaklamalı sistemler bulunuyor. Buzul beyazı ve kontrast oluşturan siyah ve kırmızı dış kaplamalarıyla iki renk seçeneğiyle geliyor.

Alaskan profesyonel müşterilerin özel beklentilerini karşılamak için Renault’nun Avrupa’daki etkinlik ve uzmanlığının yanı sıra, Renault Pro+ ağının gücünden faydalanıyor. İsviçre, özel seri Alaskan ICE Edition modelinin pazara sunulacağı ilk ülke olacak. Standart Alaskan ise 2017 yılından beri piyasada yer alıyor.

Alaskan, geniş bir yükleme alanına (2,5m2), 1 tonun üzerinde taşıma kapasitesine, 3,5 tonluk olağanüstü bir çekiş gücüne ve güçlü arazi sürüş becerilerine sahip.

renault

renault

Renault Alaskan segmentinin en yüksek yakıt verimliliğine ve en iyi ekonomisine sahip 2.3 litre Renault dCi motoru ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu gücünün yanına enerjisini de katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir