Renault Megane Sedan Türkiye’yi Dolaşıyor

Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli, Türkiye’yi dolaşıyor. Renault Megane Sedan, roadshow organizasyonu kapsamında yollara çıktı.

Renault Megane Sedan’ın 13 Eylül’de İstanbul’dan başlayan yolculuğu 21 Ekim’de Adana’da son bulacak. Roadshow organizasyonu kapsamında 5 şehri dolaşacak Renault Megane Sedan, “Beklenmedik bir gün” sloganıyla otomobil severlerle buluşacak.

Otomobil tutkunları, hem Renault Megane Sedan’ın direksiyonuna geçerek test sürüşü yapıyor hem de çeşitli teknolojik yenilikleri Megane Sedan ile deneyimleme fırsatı buluyor.

Katılımcılar, etkinlikte Google Tilt Brush ile 3 boyutlu resim çizme deneyimini yaşıyor; sanal gerçeklik gözlükleriyle kendi avatarlarını yaratıyor. Ayrıca “aynalı oda” adı verilen alanda müzik ve ışık oyunları ile GIF uzantılı videolar çekiyorlar.

Renualt Megane Sedan, 2017 yılında, Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçildi.

Megane Sedan, tüm müşterilerinin taleplerini karşılayacak şekilde, iki benzinli ve bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuluyor.

Renault Megane Sedan’ın roadshow yolculuğu 6 hafta sürecek. Bu süreçte Megane Sedan, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana’da otomobil severlerle buluşacak. Megane Sedan Roadshow takvimi şu şekilde:

13-16 Eylül İstanbul Anadolu – Viaport Pendik AVM

20-23 Eylül İstanbul Avrupa – Forum İstanbul AVM

27-30 Eylül Ankara – Kentpark AVM

04-07 Ekim Bursa – Korupark AVM

11-14 Ekim İzmir – Forum Bornova AVM

18-21 Ekim Adana – M1 AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir