Renault Yetkili Satıcılarına Ödül

Renault, her yıl olduğu gibi bu yıl da yetkili satıcılarını değerlendirdi, yılın yetkili satıcılarını belirledi, ödüllendirdi. Türkiye’den 7 isim ödüle layık bulunan yetkili satıcılar arasında yer aldı.

Renault, tüm dünyadaki yetkili satıcılarını her yıl kendi aralarında yarıştırıyor ve bu yarış sonucunda 100 yetkili satıcı ödüllendiriliyor. Renault, geleneği bu yıl da bozmadı, 2017’de sergiledikleri başarılı performansla ödül almaya hak kazanan yetkili satıcılarını Paris’te Versailles Sarayı’nda ağırladı. Aralarında, Türkiye’den 7 ismin de bulunduğu en iyi 100 yetkili satıcı, ödüllerini Renault Grubu Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Thierry Koskas’dan aldı.

Koskas, ödüle layık bulunan yetkili satıcılarının performans ve profesyonelliğinden övgüyle söz etti. Yetkili satıcıların, müşteri memnuniyeti ve sadakatinde kilit rol oynadığına dikkat çekti.

Renault ve Dacia, her geçen gün daha da yükselen müşteri memnuniyetini sürdürmek ve hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak amacıyla, her yıl Renault yetkili satıcıları arasında bir yarışma düzenliyor. Bu yılki yarışmada, 35 ülkeden 2 bin 500’den fazla Renault yetkili satıcısı yer aldı. Her biri, ”Yılın Yetkili Satıcısı (Dealer of The Year-DOTY)” olma mücadelesi verdi.

100 başarılı ismin belirlendiği yarşımada, Türkiye’deki 7 Renault yetkili satıcısı da listede yer aldı. İstanbul’dan Acar, ASF, Kemal Tepretoğulları ve Kıyı, İzmir’den Nazar ve Ermat ile Trabzon’dan Koçmak “Yılın Yetkili Satıcısı” ödülünü kazanan isimler oldu.

Renault Grubu, yılın yetkili satıcılarını belirlerken, yeni araç, yedek parça, aksesuar satış performansı, karlılık, marka kimliği standartlarına uyum, satış ve satış sonrası servis kalitesi gibi kriterler üzerinden hareket ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir