SEAT Paris Otomobil Fuar’ında SUV Gösterisi Yaptı

Yeni Tarraco ve ilk CNG ile çalışan SUV modeli Arona TGI Paris Otomobil Fuarı’nda Sergilendi.

SEAT, 2018 Paris Otomobil Fuarı’nda Arona, Ateca ve Yeni Tarraco’dan oluşan tüm SUV modellerini otomobil tutkunlarına sundu. Tarraco, interaktif odada özel bir projeksiyon tanıtımıyla gösterimi yapıldı. Yeni modelin müşterileri markaya yakınlaştırması bekleniyor. SEAT standında ayrıca, Ibiza, Arona, Leon, Ateca ve Tarraco gibi araç modellerinin kişisel olarak oluşturmalarına imkân tanıyan büyük ekranlar bulunuyor.

SEAT Tarraco Markanın Yeni Amiral Gemisi

SEAT’ın SUV modeli Tarraco tüm arazi şartlarına uygun tasarlandı. 18 Eylül’de Tarragona şehrinde tanıtımı gerçekleştiren SEAT’ın yeni SUV modelinin 7 koltuklu versiyonu da bulunuyor. Sportif tasarım ve özellikleri, işlevsellik ve konforla süsleyen SEAT, kalite ve teknolojiyi modelde belirgin bir şekilde ortaya çıkartıyor.

SEAT Arona TGI Segmentinin ilk CNG’li SUV Modeli

SUV model olan Arona, benzin ve dizele bir alternatif olarak sıkıştırılmış doğal gaz ile çalışıyor olmasıyla ilk olma özelliğini taşıyor. SEAT’ın Martorell’deki ana tesisinde tasarlanan ve geliştirilen model yine aynı tesiste üretilecek.

Arona, Çevreci motoru ve için tasarruf sağlaması özelliğiyle firmanın araç geliştirme programında sonraki aşamayı temsil ediyor. Arona TGI altı vitesli bir manuel şanzımana sahip, üç silindirli model ayrıca CNG modunda 400 km, benzin modunda 160 km yapabiliyor.

CUPRA Ateca yeni bir markanın doğuşu

Bu yeni SUV modeli, yeni CUPRA markasının öncülüğünü yapıyor ve sportif sürüş keyfi ile pratiklik arasında sıra dışı bir dengeyi simgeliyor. Dinamik tasarımı ve eşsiz tarzıyla, premium kategorisinde yer alan araçlara kafa tutabilen teknoloji paketiyle donatılıyor. Model, 300 hp güç üreten dört silindirli 2.0 TSI motora ve altı vitesli otomatik çift kavramalı DSG şanzımana sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir