Shell’in LPG Kampanyası Kazandırıyor

Shell, bu yaz çok avantajlı bir kampanyaya imza atıyor. 16 Temmuz’da başlayan kampanya kapsamında, Shell ClubSmart kart ile Türkiye genelindeki anlaşmalı istasyonlarda tek seferde 60 TL ve üzeri Shell Autogas alımı yapan müşterilere 5 TL değerinde 500 Smart puan hediye ediliyor. Kampanya 2 Eylül 2018’de sona erecek.

Shell&Turcas’ın Türkiye çapında başlattığı kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar, LPG yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart numarasını 2313’e SMS gönderebiliyor ya da Shell Mobil Uygulaması üzerinden “Haberler ve Ürünler” başlığına tıklayarak “Shell Autogas Kampanyası” sayfasına girip Shell ClubSmart kart numaralarını yazabiliyor.

Shell&Turcas’ın yürüttüğü kampanyaya katılım 2 Eylül 2018’de sona erecek. Bir müşteri, kampanyadan en fazla 7 kez faydalanabilecek. Kazanılan puanlar, 7 Eylül 2018 günü Shell ClubSmart kartlarına yüklenecek. Puanların son kullanım tarihi 30 Eylül 2018.

Shell Türkiye:

Shell, 1923’ten bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyor. Enerji alanında sektöre yenilikler getiren Shell, yüksek standartlarla liderlik etmek ve ekonomiye katkıda bulunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Shell’in Türkiye’deki faaliyet alanları, Perakende Satışlar, Madeni Yağlar, Üretim ve Pazarlama, Toptan Akaryakıt, Ticari Filo, Doğalgaz ve Petrol Arama, Enerji ve Gaz, Havacılık Satışları, Denizcilik Satışları ve Kimya Satışları olarak sıralanıyor.

Shell ile Turcas A.Ş.’nin birleşmesiyle 2006 yılında Shell & Turcas Petrol A.Ş. kuruldu. Shell Türkiye’nin, Shell & Turcas Petrol A.Ş çalışanları da dahil 800 civarında çalışanı bulunurken ülke çapında yaklaşık 15 bin kişiye de dolaylı olarak istihdam sağlanıyor.

Shell, bulunduğu ülkenin ekonomik kalkınmasına ek olarak, sosyal gelişimi için de sürdürülebilir yatırımlar yapıyor. Bu anlamda İŞKUR ile iş birliği yapan Shell, 100. yılında 5.000 kadına istihdam sağladı ve enerji sektöründe kadınlara fırsat eşitliği sundu.

Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 1000’in üzerindeki istasyon ağında her gün 1 milyondan fazla misafirini ağırlayan Shell, yine her gün 500 binden fazla motorlu taşıta, yüzlerce şantiyeye akaryakıt ikmali gerçekleştiriyor.

Shell, 2017’de hem Türkiye’de hem de dünyada 11 yıldır üst üste madeni yağ pazarının lideri olma başarısı gösterdi. Geçtiğimiz yıl itibariyle Akdeniz’deki tek gres ve en büyük madeni yağ üretim tesisi olan Derince’deki Madeni Yağ ve Gres Üretimi Tesislerinden 61 ülkeye ihracat gerçekleştiren Shell, ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir