Subaru WRX STI, Falken ile Zirvede

Bu yıl 46.’sı gerçekleştirilen ADAC Zürih 24 Saat Nürburgring (24h-Race Nürburgring) yarışı tamamlandı. Subaru WRX STI, Falken lastikleri ile SP3T sınıfında birinciliği yakaladı.

SUBARU WRX STI yarış arabası, FALKEN yüksek performanslı lastikleri ile donatılmış halde çıktığı 46. ADAC Zurich 24 saat Nürburgring pistinde SP3T sınıfında bitiş çizgisine ilk ulaşan otomobil oldu.

10-13 Mayıs tarihleri arasında otomobil tutkunlarına büyük heyecan yaşatan yarışlar Almanya’nın Nürburg şehrinde gerçekleştirildi.

Team Subaru Tecnica, dünyanın en büyük turne araba yarışları arasında gösterilen 24h-Race Nürburgring’de SP3T sınıfında 5. zaferine imza atmanın mutluluğunu yaşadı.

Bu yıl yarışlar açık havada başladı ama gece boyunca yağmur altında sürdü. Bir ara etkili olan yoğun sis, yarışların bir süre durdurulmasına neden oldu. Değişken hava koşulları pilotlar için zorlu şartlar sundu.

FALKEN lastiklerine gelince. Her zaman yüksek performans sergileyen lastikler, dayanıklılık ve ıslak/kuru tutuş performansları açısından da kendini kanıtlamış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir