Subaru Yeni Yılda Bakım Kampanyası Sunuyor – Ocak 2018

Japon otomotiv devi Subaru yeni yıla girmemizle birlikte ilk kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında avantajlı servis kampanyaları sunuluyor.

Yeni yıla girmemizle birlikte birçok otomotiv devi yeni yılın ilk ayında uygulayacağı kampanyayı birbiri ardına duyurdu. Bu markalardan bir tanesi olan Subaru da yeni yılın ilk ayında Türkiye’deki müşterilerine sunacağı fırsatları duyurdu. Subaru, kampanya kapsamında müşterilerine avantajlı bakım fırsatları sunuyor.

Kampanya kapsamına 3 yaş ve üzeri Subaru modelleri alınıyor. 3 yaş ve üzeri Subaru modelleri için uygulanan kampanya kapsamında periyodik bakımda kullanılan yedek parçalarda ve işçiliklerinde yüzde 15 ile yüzde 20 arasında değişiklik gösteren indirim fırsatları sunuluyor.

İndirim Oranı Aracın Yaşına Göre Değişiyor

Sunulan indirimler yüzde 15 ile yüzde 20 arasında değişmekle birlikte aracın yaşına göre indirim miktarı da değişebiliyor. 4 ve 5 yaşındaki Subarı modellerine özel olarak yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor. Daha yaşlı modeller için ise yüzde 20 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlere Yetkili Subaru Servis noktalarına uğramalarını tavsiye ederiz.

 

DİĞER SUBARU HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir