Suzuki Vitara Avantajlı Kampanyalarına Bir Yenisini Ekledi – Fiyat Bilgisi

Ekim Ayı Boyunca 3 Yıl Ücretsiz Periyodik Bakım ve Hepsiburada’dan 2.000 TL’lik Hediye Çeki, Suzuki Müşterilerini Bekliyor

Suzuki, Vitara sahibi olmak isteyen otomobil tutkunları için Ekim ayına özel kampanya başlattı.

Geçen yıl, sınıfında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli olan Suzuki Vitara, sonbaharı kaçırılmayacak bir fırsatla karşılıyor. Ay sonuna dek Suzuki Vitara satın alacak kullanıcılara Hepsiburada’dan tüm kategorilerde geçerli tam 2.000 TL’lik hediye çeki armağan ediliyor. Otomobil severleri bekleyen ikinci seçenek ise 50.000 TL’ye 12 ay vadeli %1,48’den başlayan özel faiz oranlı krediden yararlanma fırsatı. Ekim ayında Vitara sahibi olanlara 3 yıl periyodik bakım da ücretsiz olarak sunuluyor.

Yüksek güvenlik özellikleri ve düşük yakıt tüketimi ile dikkatleri üzerine çeken Suzuki Vitara’larda Ekim ayı fırsatları arasında, 3 yıl boyunca ücretsiz periyodik bakım avantajı da yer alıyor.

Radar destekli fren sistemi (RBS), eğim iniş kontrol sistemi (HDC) ve adaptif hız sabitleyici (ACC) gibi yüksek güvenlik önlemleriyle rakiplerinden ciddi şekilde ayrılan Suzuki Vitara, Euro NCAP’ten 5 yıldız aldı. Suzuki Vitara, kullanıcılarının karşısına 5.2 litrelik ekonomik yakıt tüketim değerleriyle çıkıyor. Model, çift renk seçimi ve sürüş koşullarına uygun olarak dört farklı sürüş modu sunmasıyla da sürüş keyifini daha arttırıyor.

Suzuki Vitara’nın, 10.1 inç boyutundaki dokunmatik multimedya sistemine dahil olan, akıllı telefonla bağlantı sistemi, navigasyon, Bluetooth ve USB girişi özellikleri de tüm versiyonlarda standart olarak yer buluyor.

Fiyat kalite dengesinde lider olan SUV Suzuki Vitara, sonbaharı yepyeni bir araçla karşılamak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. Ekim sonuna kadar Suzuki Vitara satın alan kullanıcılar, Hepsiburada’dan tüm kategorilerde geçerli 2.000 TL’lik hediye çeki almaya hak kazanıyor ya da 50.000 TL’ye 12 ay vadeli %1,48’den başlayan özel faiz oranlı krediyi tercih edebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir