Toyota 2020 Güncel Mart Kampanyalarını İnceleyin

Toyota ilkbaharı 0 km yeni bir otomobil ile karşılamak isteyenler için Mart ayında, modellere özel fiyat avantajları, takas desteği, cazip faiz oranları ve vadelerle finansman imkanı sağlıyor.

C segmentinde Toyota’nın beğenilen sedan modeli Corolla, ÖTV avantajına sahip hibrit ve benzinli seçenekleri ile kampanya kapsamında yer alıyor.

Etkileyici tasarımı ve modern teknolojileriyle dikkat çeken 2020 Yeni Toyota Corolla Hatchback benzinli ve hibrit modelleri, Mart ayına özel lansman fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kamu bankalarının yerli üretim araçları desteklemek amacıyla gerçekleştirdikleri finans kampanyası çerçevesinde, Türkiye’de üretilen; Toyota Corolla Flame, Toyota Corolla Flame X-Pack, Toyota Corolla Passion, Toyota Corolla Passion X-Pack ve tüm Toyota C-HR modellerinde 50.000 TL için 36 ay vade ve %0,69 faizli finansman seçeneği bulunuyor.

Mart ayının sonuna kadar Toyota’nın Corolla Flame, Corolla Flame X-Pack, Corolla Passion, Corolla Passion X-Pack ve tüm Toyota C-HR modellerini kapsayan 50.000 TL, 24 ay ve %0,99 faiz oranlı kampanya seçeneği de sıfır otomobil sahibi olmak isteyenlere avantaj sağlıyor.

Mart ayı boyunca geçerli Toyota kampanyası dahilinde, 2020 model Toyota Hilux’lar 75.000 TL için 12 ay vade ve sıfır faizli finansman fırsatıyla satın alınabiliyor.

Toyota sıfır otomobil fiyatlarına Mart ayında zam yapılmadı. Toyota Corolla modelleri 50.000 TL finansman tutarı, 36 ay vade ve %0,69 faizli finansman kampanyası ile 31 Mart 2020 tarihine kadar Toyota Plazalar’da.

Toyota Servis Bakım Kampanyası

Toyota İlkbahar Servis Kampanyası’nda 11 Nisan 2020 tarihine kadar tüm Toyota modellerinde fren balata ve diskleri, silecekler ve debriyaj seti %25 indirim avantajıyla Toyota sahiplerine sunuluyor.

Kampanya çerçevesinde, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde kabin hava filtresi, Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresi ile bujilerde %20 indirim sağlanırken, tüm bakım işçiliklerde de %30’luk indirim bulunuyor.

“Toyota Forever” programına dahil olan tüm Toyota sahiplerinin indirim ve avantajlardan yararlanmak için otomobillerini kendilerine en yakın Toyota plazaya götürmeleri yeterli olurken, “Toyota Forever” tanımlı olmayan kullanıcılar ise plazalarda bu programa kolayca dahil olabilecek. Toyota Servis Kampanyası 02 Mart – 11 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Toyota Forever Program sahiplerine özel; fren balata ve disk, silecek ve debriyaj seti indirimleri ile 3 yaş ve üzeri Toyotalara (Garanti Başlangıç Tarihi 11 Nisan 2017 ve öncesi Toyotalar); Toyota orijinal motor yağı, yağ filtresi, buji, kabin hava filtresi ve bakım işçilik indirimleri sadece Toyota Plazalar’da yapılan müşteri ödemeli işlemlerde geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir