Toyota Ağustos Kampanyası ile İddialı

Toyota, araç sahibi olmak ya da aracını yenilemek isteyen otomobil severler için Ağustos’a özel kampanya hazırladı. Toyota, ay sonuna dek müşterilerine uygun vade seçeneklerinin yanı sıra özel faiz avantajları da sunuyor.

Ağustos ayı boyunca Toyota’nın 2018 model Auris, Auris Hybrid, Yaris, Yaris Hybrid ve RAV4 Hybrid modellerinden birine sahip olmak isteyen otomobil severlere, 46.000 TL’lik kredilerde 12 aya yüzde 0,99 faiz fırsatından yararlanma imkanı sunulacak.

Türkiye’de üretilen sınırlı sayıdaki 2018 model C-HR ve C-HR Hybrid modelinde de ÖTV teşviğinin yanı sıra Ağustos kampanyasına özel 25.000 TL’ye varan indirim uygulanıyor. Hurda teşviği kapsamında Hilux satın alacak müşterilere ise “0” ÖTV avantajı sunuluyor.

0 km ve 2. el otomobil için Toyota Finans sistemine yeni katılan Ziraat Katılım Bankası’ndan kredi kullanacak olan müşterilere, tüm vadelere yüzde 1,65 kar oranı uygulanacak.

Ağustos kampanyasından yararlanarak 48 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir Toyota sahibi olacaklar, isterlerse ödemelerine 2019 yılının şubat ayında başlayabilecekler.

Markası ne olursa olsun eski aracını yeni bir Toyota ile değiştirmek isteyenler için Toyota Plazalarda takas fırsatı da sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir