Toyota Şubat 2017 Kampanyası

Toyota Şubat 2017 için oluşturduğu kampanyasını duyurdu.

Toyota, Şubat ayı için oluşturduğu kampanya dahilinde birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Kampanya dahilinde uyguladığı indirimler, taksit avantajları ve piyasa şartlarındaki en uygun faiz oranları ile müşterilerine birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. 6.500 TL’ye varan indirimler uygulayan Toyota, kur artışlarından doğan fiyat farklarını da 2017 model araçlarına henüz tam yansıtmadı. Kampanya dahilinde sunulurken, diğer modellerinde ise 3.000 TL’ye varan indirimler uygulamaktadır. 2016 model yılına ait Toyota’ların büyük avantajlarla yer aldığı şubat kampanyasında; dinamik tasarımı, sürüş konforu, geniş iç mekanı ve donanım özellikleriyle ön plana çıkan Yaris Hybrid 6 bin 200 TL’lik indirim ile satışa sunulurken diğer Yaris modellerindeki indirim ise 3 bin TL’ye kadar çıkıyor. Arazi şartlarında olduğu kadar şehir yollarının da yüksek sürüş keyfi sunan Hilux modelinde ise 5 bin TL’ye kadar indirimler sunulmaktadır.

Yüzde 1,20’den başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre yapılandırılabilen 48 aya varan vade opsiyonları ile Toyota’nın Şubat kampanyasından yararlanan müşteriler, isterlerse ödemelerine 2017 yılının Ağustos ayında başlayabilecekler. Buna ek olarak marka gözetmeksizin  eski araçlarını yeni bir Toyota ile değiştirmek isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da sunulmaktadır.

Tarım ve Hayvancılıkla Geçimini Sürdüren İnsanlar da Unutulmadı

Çiftçilere Özel Kredi İmkanı Toyota, tarım ve hayvancılık geliri olan çiftçilere de Şubat kampanyası dahilinde özel fırsatlar sunuyor. ALJ Finans ve Garanti Bankası tarafından sunulan Çiftçi Kredisi imkanı fırsatına Şubat ayında da devam eden Toyota’nın bu uygulamasından yararlanmak isteyen çiftçilere özel eşit ödemeli, 6 ayda 1 ödemeli, yılda 1 ödemeli ve hasat dönmelerinde ödemeli kredi seçenekleri bulunuyor. ALJ Finans ve Garanti Bankası işbirliği ile sunulan bu kredi ile Toyota sahibi olmak isteyen çiftçiler yüzde 1,32’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir