Volkswagen Caddy’de 7 Bin TL İndirim Fırsatı

Volkswagen Ticari Araç, kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. Marka, Caddy 2.0 litre TDI Kombi versiyonlarında 7 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Kaçırılmayacak fırsat, 14 Haziran’a kadar geçerli.

Volkswagen Caddy, 6-ileri DSG ve 5-ileri manuel olmak üzere iki farklı şanzıman seçeneğiyle satışa sunuluyor. Düşük yakıt tüketimiyle dikkat çeken 2.0 litre TDI motoru 102 beygir güç ve 250 NM tork üretiyor. Motor, geniş devir aralığında yüksek performansla yük taşıyabilmeye imkan verirken, daha düşük devirde de maksimum beygir gücüne ulaşarak atak ve seri bir sürüş imkanı sağlıyor.

“Yorgunluk Tespit Sistemi”, Caddy müşterilerine standart olarak sunuluyor. Sistem, sürücünün sürüş hareketlerinde herhangi bir yorgunluk belirtisi tespit ettiği anda, yolculuğa ara verilmesi için hem görsel hem de sesli uyarıda bulunuyor.

Volkswagen Caddy’de standart olarak yer alan bir diğer güvenlik sistemi de “İkincil çarpışma önleme asistanı”. Sistem, olası bir ikincil çarpışmayı önlemek için, ilk çarpışmadan sonra aracı frenliyor. İki bağımsız sensörü aracılığıyla çarpışmanın derecesini algılayan sistem, çarpışma yeterince kuvvetliyse aracı frenleyerek hızı 10 km/s’ ye kadar düşürüyor. Sürücü, frenleme sırasında istediği anda aracın kontrolünü devralabiliyor.

Caddy kullanıcılarının yolculuklarını daha keyifli hale getirebilmek için renkli 5″ dokunmatik ekrana sahip radyoyu da standart olarak sunuyor. Caddy kullanıcısı, radyoyu kontrol etmekle kalmayıp araç bilgilerini de bu ekrandan takip edebiliyor. MP3 ve WMA uyumlu CD çalar, harici SD kart/AUX-IN/USB desteğiyle istenilen kaynaktan müzik dinlenebiliyor. Sistem, Bluetooth özelliği sayesinde cep telefonu veya tabletlerde bulunan müziklere de erişim sağlıyor; telefon görüşmelerinin de güvenli bir şekilde gerçekleşmesine fırsat tanıyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın sunduğu avantaj Caddy ile sınırlı değil. Transporter, Caravelle ve Amarok modellerinde de cazip indirim olanakları sunuluyor.

Transporter’da 4.500 TL,

Caravelle’de 6.500 TL

Amarok’ta 8.000 TL’lik indirim Volkswagen kullanıcılarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir