Volkswagen’in yeni Tiguan Offroad modeli Avrupa’da

Volkswagen’in yeni SUV modeli Tiguan Onroad, Offroad ve Kar Sürüş Modlarıyla geliyor. Seçilen sürüş moduna göre sürüş ve yardım sistemlerinin ayarları değişiyor. Bu sayede VW Tiguan Offroad her türlü zemin ve koşula daha iyi uyum sağlıyor, daha iyi çekiş gücüyle kaygan ya da yapışkan zeminlerde güvenli sürüş sunuyor.

VW Tiguan Offroad iç mekanda, Austin kumaş döşeme, siyah tavan döşemesi, konforlu ön koltuklar, çok fonksiyonlu direksiyon simidi, deri kaplı vites kolu, alüminyum detaylar kullanacak.

Aktif Aydınlatma Sistemi, Dinamik Aydınlatma Asistanı ve dinamik viraj lambası standart olarak sunuluyor. Discover Pro navigasyon sistemi, Active Info Display dijital kontrol paneli, Treyler Asistanı ve DCC adaptif şasi kontrolü ise ekstra ücretle alınabiliyor.

Yeni tamponlar, gümüş eklentiler ve özel Offroad logosu yeni versiyonun diğerlerinden kolayca ayrılmasını sağlıyor. Otomobilin öne çıkan diğer özellikleri arasında entegre motor koruyucu plakası, siyah krom egzoz çıkışları, siyah tavan rayları ve yan ayna kapakları, ayrıca altı farklı renk seçeneği sayılabilir.

18 inç Sebring alaşım jantlar standart olarak sunuluyor. 19 inç Auckland ve Victoria Falls ya da 20 inç Kapstadt jantlar opsiyonel olacak.

Almanya’da Volkswagen Tiguan Offroad modelini bir dizi benzinli ve dizel motorla sunuyor. Tüm versiyonlar standart olarak dört çekişli sürüş sistemi ve DSG şanzımanla geliyor. Giriş seviyesi model 40.925 euro (261.656 TL) fiyat etiketine sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir