Volkswagen Polo, Golf, Passat, Tiguan, T-Roc Eylül Ayı İndirimleri ve Kampanyaları

Sonbaharın ilk Volkswagen kampanyasıyla 2019 model sıfır kilometre Volkswagen’ler Eylül ayına özel kampanya fiyatlarıyla sahiplerini bekliyor. 2019 model Yeni Volkswagen Passat 233.500 TL ve Yeni Passat Variant 280.300 TL başlangıç fiyatıyla Volkswagen Showroom’larda yerini aldı.

Volkswagen’in beğenilen hatchback modelleri Polo ve Golf sonbahara özel kampanya fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Volkswagen Polo 110.700 TL, Volkswagen Golf ise 155.000 TL’den başlayan anahtar teslim kampanya fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Alman markanın başarılı kompakt SUV modeli Volkswagen Tiguan’a 190.100 TL’den başlayan Eylül ayı avantajlı kampanya fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Tiguan Allspace modeli 294.600 TL’den başlıyor.

Eylül ayında 2019 model Volkswagen T-Roc 237.700 TL, Arteon 327.300 TL ve Touareg 1.175.100 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Güncel kampanyası ile Volkswagen, müşterilerine 0 faizli finansman fırsatı, avantajlı kampanya fiyatları ve Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli özel indirimler sunuyor.

VW

Volkswagen 0 Faiz Kampanyası

Volkswagen’in Eylül ayında düzenlediği 2019 sonbahar kampanyası ile sevilen modelleri VW Golf ve VW Passat’a %0 faizli kredi fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Volkswagen Passat*, hurda teşviki ve özel Volkswagen kampanya indirimlere ek olarak 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerli 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faiz avantajıyla sahiplerini bekliyor.

Volkswagen Golf modellerinde, hurda indiriminin yanında Volkswagen Doğuş Finans’tan 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faizli kredi kampanyası bulunuyor.

Volkswagen Passat Kampanyası

Volkswagen sonbahar kampanyası kapsamında, 2019 VW Passat modelleri %0 faizli kredi fırsatı ve özel kampanya fiyatlarıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Sedan otomobiller arasında gelişmiş teknolojileri ve konfor özellikleriyle en çok tercih edilen modeller arasında bulunan Volkswagen Passat*, hurda desteğine ve sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli özel indirimlere ek olarak Eylül ayı boyunca geçerli 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faizli kredi avantajıyla alıcılarını bekliyor.

Volkswagen Passat %0 Faiz Kampanyası Katılım Koşulları:

-Volkswagen Passat %0 faiz kampanyası, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
-Bu kampanya 9 Ağustos – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
-Volkswagen Passat Impression hariç tüm Passat modelleri için bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
-Volkswagen Passat Impression hariç tüm Passat modelleri için; Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi durumunda 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz kampanyasından faydalanabilirsiniz.
-Diğer vade ve kredi tutarlarında geçerli olacak faiz oranları değişkenlik göstermektedir.
-Belirtilen tüm kampanya faiz oranlarının kullanımı için krediye Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.
-Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmemesi durumunda vdf baz faiz oranı uygulanacaktır.
-Kredi üst limitleri üzerindeki kredi tutarları için ikili kredi kullanılacaktır. İkili kredinin kampanya dışındaki ikinci kredisi için vade seçeneğini 06 – 48 ay vade olarak seçebilirsiniz.
-Uygulamaya ait katılım tutarının tamamı Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından karşılanacaktır.
-Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş., bu kampanyayı istediği an sonlandırma, yeni bir dönem için tekrarlama veya uzatma dahil, dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Volkswagen Polo ve Golf Modellerinde Kampanya Fırsatları

Volkswagen ailesinin en çok tercih edilen modelleri VW Polo ve VW Golf, 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerli avantajlarla kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında alıcılarını bekliyor.

Volkswagen Eylül kampanyası dahilinde, VW Polo’nun 1.0 80 PS Trendline Manuel modeli, özel Volkswagen fırsatlarına ek hurda indirimiyle* birlikte 85.750 TL’den başlayan fiyatlarla, segmentinin yaratıcısı VW Golf’ün 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel modeli ise özel Volkswagen fırsatları ve hurda indirimiyle** birlikte 115.250 TL’den başlayan anahtar teslim kampanyalı fiyatlarıyla, kampanyaya katılan Yetkili Volkswagen Bayilerinde satışa sunuluyor.

Ayrıca, diğer tüm Volkswagen Golf modelleri, özel Volkswagen fırsatlarına ek hurda indiriminin yanında Volkswagen Doğuş Finans’tan 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faizli finansman imkanına da sahip bulunuyor. Kampanya için son gün 30 Eylül 2019.

* Volkswagen Polo 1.0 TSI 80 PS Trendline Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, 9 Ağustos -30 Eylül 2019 tarihleri arasında, mevzuata uygun 15.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.

** Volkswagen Golf 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, 9 Ağustos -30 Eylül 2019 tarihleri arasında, mevzuata uygun 12.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.

Volkswagen Polo ve Golf Modellerinde Eylül Fırsatları Kampanyası Katılım Koşulları:
-VW Polo ve VW Golf’te Eylül Fırsatları Kampanyası, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
-Bu kampanya 9 Ağustos – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
-Volkswagen Polo 1.0 80 PS Trendline Manuel modelinin standart donanım seviyesinde satış fiyatı hurda indirimiyle birlikte 85.750 TL olarak belirtilmiştir. Standart donanımda yer almayan ek paket ve donanımlar nedeniyle fiyatlar değişkenlik gösterebilir.
-Volkswagen Polo 1.0 TSI 80 PS Trendline Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, 9 Ağustos – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında, mevzuata uygun 15.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.
-Sınırlı sayıdaki Volkswagen Golf, 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel modelinin standart donanım seviyesinde satış fiyatı hurda indirimiyle birlikte 115.250 TL olarak belirtilmiştir. Standart donanımda yer almayan ek paket ve donanımlar nedeniyle fiyatlar değişkenlik gösterebilir.
-Volkswagen Golf 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, 9 Ağustos – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında, mevzuata uygun 12.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.
-Volkswagen Golf, 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel model hariç geriye kalan tüm Golf modelleri için Volkswagen Doğuş Finans’ın taşıt kredisinde %0 faiz kampanyasından faydalanabilirsiniz.
-Volkswagen Doğuş Finans tarafından sunulan Golf, 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel model hariç geriye kalan tüm Golf modelleri için;
Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi durumunda 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz kampanyasından faydalanabilirsiniz.
-Diğer vade ve kredi tutarlarında geçerli olacak faiz oranları değişkenlik göstermektedir.
-Belirtilen tüm kampanya faiz oranlarının kullanımı için krediye Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.
-Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmemesi durumunda vdf baz faiz oranı uygulanacaktır.
-Kredi üst limitleri üzerindeki kredi tutarları için ikili kredi kullanılacaktır. İkili kredinin kampanya dışındaki ikinci kredisi için vade seçeneğini 06 – 48 ay vade olarak seçebilirsiniz.
-Bu kampanya yalnızca kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarının indirim yapma hakkı saklıdır.
-Uygulamaya ait katılım tutarının tamamı Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından karşılanacaktır.
-Kampanya duyurularında kullanılan görsellerdeki modeller teknik ve donanımsal farklılıklara sahip olabilir.
-Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş., bu kampanyayı istediği an sonlandırma, yeni bir dönem için tekrarlama veya uzatma dahil, dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Volkswagen Kredi Kampanyası

Volkswagen Finans %1,65 faiz oranıyla* kredi imkanı sağlıyor. Bunun için Volkswagen araç kredinize, Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz gerekiyor.

*Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,65, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,70’lik faiz oranları uygulanmaktadır.

Yukarıda belirtilen vadeler ve koşullar dışında bir kullanım gerçekleştirmek isterseniz, detaylı bilgi için Volkswagen Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Volkswagen kredi kampanyası, 6-60 ay vade seçeneklerinde, Hep Yeni Paketi kapsamında iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak Volkswagen binek araçlar için geçerlidir. Hep Yeni Paketi, 4 yıl garantiyi (Volkswagen Garanti Plus), 1 yıllık kaskoyu ve %1,70 – %1,65 arasında değişen kredi faiz oranını kapsar. Hep Yeni Paketi kapsamında sadece bir sigorta ürünü alındığı takdirde kredi faiz oranı, 6 ila 48 aylık vadeler için %1,67, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,72 olarak uygulanır. Herhangi bir sigorta ürünü alınmadığı takdirde uygulanacak faiz oranları ise 6 ila 48 aylık vadeler için %1,70, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,75 şeklindedir. 60 ay vade seçeneği Tüzel ve Vergi Levhasına sahip bireysel başvurularda geçerlidir.

VW

Volkswagen AutoCredit Kampanyası

Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyebilirsiniz. Kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat** ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırabilir ve VW Polo’yu 1.569 TL’den, VW Golf’ü 2.147 TL’den, VW Passat’ı 2.482 TL’den ve VW Tiguan’ı 2.418 TL’den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz*.

Taksitler bittiğinde ise kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyebilir ve Volkswagen’inize sahip olabilirsiniz. İsterseniz de balon ödemenize karşılık, yüksek geri alım değeri ile Volkswagen’inizi yepyeni bir Volkswagen ile değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, bu kampanya dahilinde tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerinde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olacaksınız.

* Kampanya, tüm Volkswagen binek araç modellerinde geçerlidir.

Volkswagen Auto Credit Katılım Koşulları:
-Volkswagen Auto Credit kampanyası, kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
-2018 ve 2019 model Volkswagen Binek Araçlar için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
-Volkswagen Auto Credit sistemi için sunulan örnek ödeme tablosundaki hesaplamalar, araç renk ve donanım özelliklerine göre farklılıklar gösterebilirler.
-Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
-Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Volkswagen Auto Credit Araç Geri Alım Koşulları:
-Volkswagen Auto Credit sisteminde Volkswagen Doğuş Finans’ın sunduğu geri alım garantisi ile aracınızın 36 ay sonraki değeri şimdiden garanti altına alınır.
-Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir.
-36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
-Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
-Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.

Volkswagen Hurda İndirimi

Hurda teşviki kapsamında, 16 yaş ve üzeri bir araca sahipseniz onu hurdaya ayırabilir ve 15.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* faydalanarak sıfır kilometre bir Volkswagen sahibi olabilirsiniz. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgi, Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

* 2018 Hurda Yasası düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

Vergi matrahı 70.000 TL ve daha altında olan araçlar için 15.000 TL,
Vergi matrahı 70.000 TL ile 120.000 TL arasında olan araçlar için 12.000 TL,
Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır.

Volkswagen Servis Kampanyası

İki yaş üzeri bir Volkswagen binek araç modeline sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak Volkswagen Yetkili Servislerinde geçerli belirtilen indirimlerden faydalanabilirsiniz.*

3 ve 4 yaşındaki Volkswagen binek araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %15 indirim, (motor yağlarında indirim bulunmamaktadır)

4 yaş üstü Volkswagen binek araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %25 indirim, motor yağlarında %16 indirim,

7 yaş üstü Volkswagen binek araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %30 indirim, motor yağlarında %16 indirim tavsiye edilmektedir.**

Kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye edilmektedir.***

Ayrıca, Volkswagen Yetkili Servislerinde anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit imkanı da sağlanmaktadır.

* Bu kampanya 2 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ve yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir. Kampanya koşullarına uyan ZUBİZU üyeleri bu fırsattan yararlanabilirler.
** Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik ve elektrik tüm yedek parçalar, mekanik ve elektrik atölye işçiliği ile Michelin, Goodyear, Bridgestone ve Lassa markalı lastikler için geçerlidir. Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Volkswagen Binek Araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır. 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerinde, motor yağlarında indirim bulunmamaktadır.
*** Volkswagen Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır.
**** Doğuş Otomotiv, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Volkswagen’de ÖTV Muafiyetli Satışlar

Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 31.12.2018 tarihinde, 30642 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Özel Tüketim Vergisi (II) Sayılı Liste Uygulama Genel Tebliği’nde, 1.1.2019 tarihi itibariyle Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ve Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’den muaf şekilde satın alınacak olan otomobillerin motor silindir hacmine bakılmaksızın, Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ve diğer her türlü vergiler dahil bedellerinin 247.400 TL’nin altında olması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir