Volkswagen T-Roc R 305 HP Fiyat ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Volkswagen’in, R serisine yeni bir üye katılıyor. Yeni R modeli T-roc modelinin yüksek performanslı hali olacak.

2019 T-Roc R’ın sonbaharda düzenlenecek Paris Motor Show’da otomobil severlerin karşısına çıkması bekleniyor. 2019 T-Roc R tasarımıyla standart model ile neredeyse bire bir aynı gibi görünse de ince dokunuşlar sayesinde yüksek performanslı bir versiyon olacağının ipuçlarını veriyor.

İlk bakışta hissedilen değişikliklerin başında, ön bölümdeki yeni havalandırma delikleri geliyor. Revize edilmiş ızgara da gözden kaçmayan değişiklikler arasında. Sürüş yüksekliğinin azaltılmış olması, spor süspansiyonlar ve dört çıkışlı bir egzoz sistemi de 2019 T-Roc R ile gelen değişikliklerden.

Casus fotoğrafçılar henüz iç mekanı fotoğraflayamadı ama T-Roc R-Line İç Mekan Paketi otomobil severlerin nasıl bir kabinle karşılaşacağı konusunda fikir veriyor. Paslanmaz çelik pedallar, deri direksiyon simidi, iki tonlu koltuklar, kapı eşik plakaları ve özel paspaslar iç mekanda karşılaşılacak farklılıklardan birkaçı.

2019 T-Roc R gücünü turbo şarjlı 2.0 litrelik dört silindirli motordan alacak. Golf R modelinde 310 hp gücü ve 400 nm tork üretebilen bu motor, T-Roc modelinde 7 ileri otomatik vites ile kombine edilecek.

T-ROC R versiyonu ayrıca standart modelden daha eğlenceli olacak. Otomobil severler, model ile ilgili daha fazla detaya ve fiyat bilgilerine ulaşmak için ekim ayında düzenlenecek fuarı bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir