Volkswagen Ticari Araç’ta “0” Faiz Kampanyası

Mart ayında Volkswagen’in ticari araçlarından birine sahip olmak isteyen müşteriler için marka 20 bin TL’ye yüzde “0” faiz avantajı sağlıyor.

Müşterilerinin beklentilerine uygun hizmeti, uygun ödeme seçenekleriyle birlikte sunmayı prensip haline getiren Volkswagen Ticari Araç herkesi Mart ayı boyunca Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modellerinin kampanya dahilindeki versiyonları için sağladığı benzersiz fırsattan yararlanmaya çağırıyor. Bu araçlardan birini tercih eden kullanıcılar, 20 bin TL’ye 12 ay yüzde “0” kredi faiz fırsatından faydalanabiliyor.

Cazip uygulamalarını sürdüren markanın, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) işbirliği ile hayata geçirdiği Mart’a özel faiz kampanyasında, Volkswagen Ticari Araç’ın 2017 ve 2018 model Transporter City Van ve Camlı Van, Caddy Kombi dizel, Caravelle ve Amarok modelleri 20 bin TL’ye 12 ay yüzde “0”‘dan başlayan faiz oranlarıyla müşterilere sunuluyor.

Markanın avantajı bununla sınırlı değil, ayrıca Volkswagen Ticari Araç tarafından Mart ayında tüm 2017 ve 2018 model araçlarda peşin alımlara özel fırsatlar da var. Aracını peşin almayı düşünen müşteriler ihtiyaç duymaları halinde yüzde 1,29’dan başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabiliyor.

Kiralar Gibi Araç Sahibi Olma Fırsatı AutoCredit’e

Volkswagen’in Mart ayında sunduğu fırsatlardan biri de Auto Credit ile kiralar gibi araç sahibi olma imkanı. Volkswagen Doğuş Finans (vdf) işbirliğiyle gerçekleştirilen Volkswagen Auto Credit sistemi 36 ay vade seçeneğinde yüzde 1,22 oranında faiz uygulanmasına olanak sağlarken, uzatılmış garanti ile geri alım garantisi de sunuyor.

Volkswagen’in tüm kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi için www.vw.com.tr  adresi ziyaret edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir