Volvo S60 ve V60 Euro NCAP Testlerinden Tam Not Aldı – Fiyat Bilgisi

Volvo S60 ve V60 Euro NCAP testlerinden 5 yıldız aldı. Yeni Volvo V60 sedan Euro NCAP testlerini başarıyla tamamlarken çarpışma testlerinde de 5 yıldızla ayrıldı.

Yeni Volvo V60 sedan ve V60 estate ile güvenlik ve güvenilirlik derecesi alarak birlikte Volvo her sene olduğu gibi bu senede istikrar bozmadı.

Volvo Cars Güvenli 2018 Euro NCAP testleri bu yıl en zoru olduğu söyleniyor. Çünkü talepkar ve ince ayarlı testlerin uygulanması firmaları çok incelikli çalışmaya itiyor. Bisikletlileri algılayan otomatik frenleme ve acil durum şerit koruma gibi yeni güvenlik testleri oldukça önemli.

k Merkezi Başkanı Malin Ekholm, “Bu sonuç, sürekli olarak ileri teknolojiler geliştirmek için sınırları zorlayan Volvo Cars’ın güvenlik konusunda endüstri lideri olmaya devam ettiğini kanıtlıyor” dedi. “Hangi Volvo’yu seçerseniz seçin, sizin ve değer verdiklerinizin piyasadaki en güvenli otomobillerden birinde seyahat ettiğinden daima emin olabilirsiniz.” şeklinde konuştu.

Volvo Cars’ın kompakt V40 hatchback’ten, büyük XC90 SUV’a kadar, şu anda satışta olan tüm test edilmiş tüm modelleri güvenlik sınavından başarıyla ayrılıyor.

Volvo

Volvo

ModelYakıt CinsiGüçAnahtar Teslim Fiyatı
S60 T3 AdvanceBenzin152 hp261.315
S60 T3 R-Design PlusBenzin152 hp295.030

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir