VW Tiguan Black Style R-Line Kitine Göz Atın – Fiyat Bilgisi

Tiguan için çıkartılan yeni “Black Style” R-Line kiti, R-Line tasarım paketini yetersiz bulan müşteriler iyi bir alternatif görülüyor.

Yeni model R-Line’nin Tiguan Offroad modelinin tam zıttı olduğu söylenebilir. Comfortline ve Highline modelleri için sunulan yeni tasarım kiti kompakt SUV’nin sportif yönünü vurgulayan çok sayıda siyah tasarım bileşenine sahip.

Siyah dış cephe bileşenleri arasında R-Line tampondaki hava girişlerinin kenarları, 19 inç “Sebring” alaşım jantlar, tekerlek kemeri etekleri, tavan rayları, ayna kapakları ve R-Line tavan rüzgarlığı bulunuyor. Kapıların alt kısmında şerit ve arka tampon da yine siyah. Ayrıca pencere çerçeveleri ve ön panjurdaki orta şerit yine siyah renkteki bileşenlerden.

Pakette karartılmış arka yan pencereler ve ışığı %90 emdiği belirtilen arka cam da bulunuyor. İç mekandaki tek yenilik ise R-Line deri kaplama çok fonksiyonlu direksiyon.

Paket dört dış cephe rengiyle uyumlu: Mother-of-Pearl-Effect Oryx White, Pure White, Indium Grey Metallic ve Pearl-Effect Deep Black.

Almanya’da “Black Style” R-Line tasarım paketi 3365 euro (20.181 TL) fiyatla satılacak. Müşteriler Tiguan’in daha büyük jant seçeneğini isterlerse 20 inç siyah “Suzuka” tekerlekleri 490 euro (2938 TL) ek ücretle alabilecek.

Ne var ki Black Style R-Line kiti güçlü bir motor seçeneğiyle eşleştirilemiyor. Bu eksikliğin WLTP prosedürüne geçiş süreci nedeniyle olduğu düşünülüyor. Avrupa’da Tiguan’la birlikte gelen en güçlü benzinli ve dizel motor 150 PS (148 bg) gücünde oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir