Yeni Audi TT-RS Test Sürüşleri Esnasında Görüntülendi (Video)

Alman otomotiv devi Audi’nin yakın zamanda resmi tanıtımını yapacağı modelleri arasında yer alan Yeni Audi TT-RS modeli, Almanya’da test sürüşleri esnasında görüntülendi. Yeni Audi TT-RS ile ilgili detayları ve test sürüşlerinden bir videoyu haberimizde bulabilirsiniz.

Alman otomobil üreticisi Audi’nin tanıtımını yapmaya hazırlandığı modeli Yeni Audi TT-RS, anavatanı Almanya’da test sürüşleri esnasında görüntülendi. Yeni bir tasarım dili ile gelecek olan Yeni Audi TT-RS modeli, yollara çıktığında Porsche 718 Cayman, Alpine A110 ve Alfa Romeo 4C gibi modeller ile rekabet edecek.

Tasarımda Yapılacak Değişiklikler

Yeni Audi TT-RS modelinin iç ve dış mekan tasarımında birçok değişiklik göreceğiz. Yeni Audi TT-RS yeni bir ızgara, tampon ve LED aydınlatma üniteleri ile yollara çıkacak. Buna ek olarak arka kısımda yeniden tasarlanan lambalar, yeni renk ve jant seçenekleri Yeni Audi TT-RS modelinin tasarımında yapılacak değişiklikler arasında yer alacak. Yeni nesil teknolojiler ile donatılacak olan iç mekana giriş yaptığımızda ise Virtual Cockpit dijital gösterge sisteminin son teknolojisi bizleri karşılayacak.

Yeni Motor Seçeneği İle Gelecek

Yeni Audi TT-RS modelinin kaputunun altında beş silindirli 2.5 litrelik motor seçeneğine yer verilecek. Söz konusu ünite 400 hp güce sahip olacak ve 480 Nm tork üretme kapasitesi ile gelecek. Yeni Audi TT-RS modeli, yeni motor seçeneği ile 0-100 km/s hızlanmasını yalnızca 3.7 saniye gibi kısa bir sürede tamamlayabilecekken, maksimum olarak 280 km/s hıza kadar çıkabilecek.

YENİ AUDİ TT-RS TEST SÜRÜŞLERİNDEN GÖRÜNTÜLER

DİĞER AUDI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir