Yeni BMW 3 Serisi Uzun Dönem Kiralama Avantajıyla Borusan Bayiilerinde Tutkunlarını Bekliyor

Yeni BMW 3 Serisi, vergi, sigorta, bakım ve yol yardım hizmetleri dahil aylık 7.350 TL + KDV’den başlayan avantajlı fiyatlarla 36 ay 15.000 km/yıl seçeneği ve Borusan Otomotiv Premium farkıyla kiralanabiliyor. Zengin renk ve donanım tercihleriyle otomobilleri kişiselleştirme imkanı veren Borusan Otomotiv Premium, 24, 36 ya da 47 ay olmak üzere farklı kiralama süresi seçenekleri de sunuyor. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için, 0850 252 44 44 numaralı telefon üzerinden Borusan Otomotiv Premium’a ulaşılabiliyor.

BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı Adrian van Hooydonk aracın tasarım anlayışıyla ilgili şunu söylüyor: “Yeni BMW 3 Serisi için yedinci nesil aynı zamanda BMW tasarım dilinde yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Sade biçimler ve şiirsel yüzeyler “özünde bulunan” dinamikleri modern bir duruşla zenginleştiriyor. Üstelik Yeni BMW 3 Serisi Sedan alışılagelmiş tasarım öğelerini yeniden yorumluyor.”

Yapay zeka desteğine sahip olan yeni BMW 3 Serisi’nde ayrıca sanal asistan bulunuyor. Sürücünün “Hey BMW” komutu ile birlikte çalışan asistan aldığı komuta göre koltuk ve ayna ayarlaması yapabiliyor. Ayrıca, sürüş modunu da ona göre değiştirebiliyor. Sanal asistan sürücüye hava sıcaklığını ve genel SMS’leri okuyabiliyor. Ek olarak benzin ve lastik durumunu da paylaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir