Yeni BMW X2 Cabrio Nasıl Gözükecek?

Alman otomotiv devi BMW markasının Yeni BMW X2 Cabrio modelinin nasıl görünebileceğine dair bir görsel paylaşıldı.

Alman otomobil üreticisi BMW’nin Yeni BMW X2 Cabrio modelinin tasarımının nasıl olacağına dair yeni bir görsel ortaya çıktı.

Nissan daha evvel 2010 Los Angeles Fuarı’nda Murano Cross Cabriolet modelinin tanıtımını yapmış ve akabinde bu modeli piyasaya sürmüştü. Nissan bu model ile dünyanın ilk iki kapılı cabrio crossover modelini üretmiş oldu. Ancak genel anlamda bu model pek ilgi görmeyince modelin üretimine son verildi. Nissan’ın bu segmentte kazandığı söz konusu kötü tecrübeyi gören diğer otomotiv devleri bu durumdan hareketle segmente giriş yapma konusunda çekimser kaldılar.

Bu segmentte şu an Mercedes Maybach ve Range Rover Evoque Cabrio modelleri satışta bulunuyor. Henüz resmi olarak açıklanmasa da Alman marka BMW’nin de bu segmente gireceği konuşuluyor. BMW’nin bu segmente giriş yapacağı modelin ise Yeni X2 Cabrio modeli olacağı iddia ediliyor. Öte yandan modelin olası piyasaya çıkma durumunda tasarımının nasıl olacağına dair bir çizim yapılıp internet ortamında paylaşıldı bile. Bakalım Alman marka gerçekten bu segmente bu modeli ile giriş yapacak mı? Sorunun net cevabını zaman gösterecek.

 

2018 yılında piyasaya sürülecek diğer BMW modellerinin fiyat bilgilerine ve özelliklerine aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2018 BMW M2 FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir