Yeni Duster Roadshow İstanbul’da Sona Erdi

Yeni Duster, “Hakkını Ver” sloganı ile çıktığı roadshow yolculuğunda, 11 şehri geride bıraktı; 12. ve son durağı olan İstanbul’a ulaştı.

Yeni Duster için düzenlenen roadshow organizasyonunun son durağı İstanbul’du. 12-13 Mayıs tarihlerinde İstanbul Zorlu Center’da buluşan otomobil severler, hem test sürüşü yaptı hem de sanal gerçeklik dünyasını Yeni Duster ile deneyimleme fırsatı buldu. Antalya, Gaziantep, Adana, Kayseri, Ankara, Trabzon, İzmir, Eskişehir, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli ve İstanbul’u kapsayan 12 şehirlik roadshow organizasyonu sonunda Yeni Duster, toplamda 3.500 otomobil sever tarafından test edildi.

Organizasyona katılan otomobil tutkunları, Yeni Duster’ı, özel olarak hazırlanan off-road parkurunda profesyonel eğitmenler eşliğinde deneyimlediler. Bu deneyimlerinde, Orman, Çöl, Buzul konseptinde üç farklı ortamda sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak benzersiz bir Duster deneyimi yaşamış oldular. Bu deneyimlerinde Microsoft tarafından piyasaya yeni sürülen Hololens gözlüğünü kullanan katılımcılar, Duster Sürüş Asistanı parkurunda benzersiz bir sürüş deneyimi tattılar.

Yeni Duster, Türkiye’de 76.800 TL’lik başlangıç fiyatıyla ve Comfort ile Prestige olmak üzere iki donanım seviyesiyle pazarda yerini aldı. Duster’ın yeni versiyonunda 1.2 TCe 125 bg (4×2) benzinli motoru da seçenekler arasına eklendi. Böylece, iki benzinli, iki dizel olmak üzere zengin bir motor yelpazesi ile satışa sunulan Duster, Türkiye’de bütün müşterilerin talebine cevap verebilecek noktaya ulaşmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir