Yeni Kasa SEAT Ibiza Modelinin Türkiye Fiyatı Açıklandı!..

İspanyol otomobil üreticisi Seat, komple yenilediği 2017 model yılı Ibiza’nın Türkiye pazarındaki fiyatını nihayet açıkladı. İşte merakla beklenen yeni Seat Ibiza modelinin Türkiye fiyatı…

İspanyol otomobil markası Seat, Türkiye pazarında en çok beğenilen modellerinden bir tanesi olan 2017 model yılı Ibiza modelinin Türkiye fiyatını duyurdu.

Volkswagen Grubu’nun çatısı altında faaliyet gösteren İspanyol otomobil markası Seat, küçük sınıf segmentinde yer alan Ibiza modelinin geniş çaplı bir makyaj operasyonundan geçirerek büyük ölçüde yenilemiş ve sonrasında Dünya prömiyerini gerçekleştirmişti. İlk aşamada Avrupa, ABD gibi pazarlardaki fiyatı açıklanan yeni nesil Ibiza modelinin fiyatının Türkiye pazarında 57.000 TL başlangıç fiyatı olacağını duyurdu.

2017 Seat Ibiza
2017 Seat Ibiza

Boyutlarında pek bir değişikliğe gidilmeyen bu modelin tasarımı büyük ölçüde değiştirildi. Diğer yandan selefinde halihazırda birçok özelliğin geliştirildiği bu modele farklı yeni özellik ve donanımlar da ekledi. Tasarım açısından ağabeyi Leon modeli ile benzerliği dikkat çeken bu model Türkiye pazarında ilk aşamada üç farklı motor seçeneği ile satışa çıkıyor. Başlangıç fiyatı 57.000 TL olan ve fiyatı motor seçeneklerine bağlı olarak değişiklik gösteren Yeni Ibiza’nın fiyat listesi ise şu şekilde:

* 1.0 lt 75 HP – 57.000

* 1.0 lt EcoTSI 95 HP – 64.000

* 1.0 lt EcoTSI 115 HP DSG – 75.000

Yenilenen haliyle karşımıza çıkan Yeni Seat Ibiza’nın Türkiye pazarında segmentinde yer alan rakipleriyle bu fiyat listesi ile sağlayacağı başarıyı hep birlikte göreceğiz.

YENİ SEAT IBIZA EURO NCAP’TE 5 YILDIZ ALDI

2017 SEAT IBIZA EN İYİ ÜRÜN TASARIMI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

YENİ SEAT IBIZA TANITILDI!.. İŞTE ÖZELLİKLERİ

2018 SEAT IBIZA FR ÖZELLİKLERİ

DİĞER SEAT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir