Yeni Peugeot 3008 SUV Segmentinde Yılın Otomobili Seçildi

2017 Peugeot 3008 modeli, yollara çıktığı günden bu yana birçok ödüle layık görülerek ve ortaya koyduğu satış performansları ile segmentinin en iyilerinden bir tanesi olduğunu kanıtlamıştı. Şimdi ise bu modele yeni bir ödül daha geldi.

2017 Peugeot 3008 modeli, satışa çıktığı günden bu yana büyük bir ilgili ile karşılaşmış, oldukça başarılı bir satış performansı ortaya koyarak SUV segmentinin en iyilerinden bir tanesi olduğunu kanıtlamıştı. Öte yandan bu model çıktığı günden bu yana 2017 “Car Of The Year” (Yılın Otomobili) ödülü gibi birçok ödüle de layık görülmüştü. Başarısı tescillenen 2017 Peugeot 3008, şimdi ise Kadınlar Dünyası’nda Yılın otomobili jürisi tarafından SUV segmentinin en iyi olarak ödül almaya hak kazandı.

Kadınlar Dünyası’nda Yılın Otomobili Genel Müdürü Sandy Myhre ödül ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu ödül dünyanın farklı noktalarından 25 kadın otomotiv gazetecisinin verdiği oylar ile dağıtıldı. Yeni Peugeot 3008, zarif ve etkileyici görünüşüyle, Peugeot i-Cockpit, iç mekan tasarımı, dış mekan tasarımı ve öte yandan üstün yol tutuş ile üst düzey sürüş performansı ile jüri üyelerini de etkilemeyi başararak oylarını kazandı ve ödüle layık görüldü.” şeklinde görüş bildirdi.

Alınan ödül ile ilgili görüşlerini dile getiren Peugeot Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet AKIN ise, “Peugeot 3008 SUV, bünyesinde barındırdığı özelliklerle yollara çıktığı günden beri birçok ödül alma başarısı gösterdi ve ödülleri almaya da devam ediyor. Öte yandan bu modelin satış rakamları da alınan ödüllerin hak edildiğinin bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Otomobil kullanıcılarının yeni Peugeot 3008 modeline göstermiş olduğu ilgiden mutluyuz. Peugeot 3008 satışa sunulduğu çoğu pazarda bir ilgi görüyor.” şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

2017 PEUGEOT 3008 TÜRKİYE FİYAT LİSTESİ – MAYIS 2017

DİĞER PEUGEOT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir