Yeni Renault CLIO X-Tronic’i Aylık 1.449 TL Ödeme Fırsatıyla Kaçırmayın

Belirtilen aylık ödeme tutarı, sınırlı sayıdaki Yeni Renault Clio Joy 1.0 TCe X-Tronic 100 bg otomobilin perakende satın alımında uygulanan 114.000 TL’lik fiyat ile geçerlidir. İlgili aylık ödeme tutarı, Clio Plan kampanyası kapsamında, 39.900 TL peşinat ile kullanılacak kredi için 35 aylık eşit ödeme ve 54.720 TL’lik son taksit ödemesine göre hesaplanmış tutardır. İlgili kampanyanın faiz oranı %0,99’dur.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 29.02.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

Yeni Renault CLIO X-Tronic’i Aylık 1.449 TL Ödeme Fırsatıyla Kaçırmayın” için bir yorum

  • Ufuk Aslan Özcan
    11/02/2020 tarihinde, saat 10:57 pm
    Permalink

    X tronic Nissan da çok fazla yakıt tüketimine neden oluyor diye terkedildi…elde kalanları Clio ya takıp bitirmeye çalışıyorlar herhalde…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir