Yeni Volkswagen T-Roc Cabrio Nasıl Gözükecek?

Alman otomotiv devi Volkswagen, Yeni T-Roc Cabrio modelini yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Alman otomobil üreticisi Volkswagen, Yeni T-Roc Cabrio modelini yenilemek için 98 milyon dolar yatırım yaptı. Merakla beklenen bu modelin yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. SUV segmentinde yer alan ve markanın bu segmente yönelik yaptığı yatırımların bir parçası olan bu model için son olarak tahmini bir görsel paylaşıldı. Görsel Kleber Silva tarafından dijital ortamda çizildi.

Haber görselinde de yer alan tahmini tasarıma baktığımızda standart T-Rock modelinin tavan kısmına bir tente eklendiği görülüyor. Bu ayrıntı da modeli ana modelden ayıran ve en dikkat çekici unsur olarak göze çarpıyor. Keskin hatlara sahip olan bu modelin mavi tonu da oldukça dinamik bir hava veriyor.

2020 Yılında Yollara Çıkacak

2020 yılında yollara çıkması planlanan Yeni Volkswagen T-Roc Cabrio modelinin üretimi Almanya’nın Osnabruck fabrikasında 98 milyon dolar yatırım ile yapılacak. Şık tasarıma sahip olan Yeni Volkswagen T-Roc Cabrio modelinin kaputunun altında ise 300 beygir güce sahip 2.0 litrelik motor seçeneğine yer verilmesi bekleniyor.

DİĞER VOLKSWAGEN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir